تبلیغات
دنیـــــای مجـــــازی - نسخه آزمایشی آنتی ویروس ویژه اندروید - Panda
تاریخ : یکشنبه 16 تیر 1392 | 08:45 ب.ظ | نویسنده : دنیای مجازی
نسخه آزمایشی آنتی ویروس ویژه اندروید
شرکت پاندا سکیوریتی از انتشار نسخه آزمایشی آنتی ویروس ویژه دستگاه های تلفن همراه هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید خبر داد. 


به گزارش از روابط عمومی شرکت ایمن رایانه پندار، نماینده رسمی و انحصاری شرکت پاندا سکیوریتی در ایران، با توجه به گسترش هر روزه حملات مخرب به گوشی های موبایل، نصب یک آنتی ویروس به منظور حفاظت از اطلاعات شخصی و مقابله با حملات هکری و نفوذی بر روی تلفن همراه یک ضرورت است.
از این رو شرکت پاندا سکیوریتی با انتشار نسخه آزمایشی از آنتی ویروس ویژه تلفن همراه، گام بلندی در جهت حفاظت از دستگاه های مجهز به سیستم عامل اندروید برداشته است.از ویژگی های این آنتی ویروس می توان به موارد زیر اشاره کرد: 
- امکان حفاظتی آنتی ویروس: 
اسکن از جدیدترین برنامه‌های جانبی نصب شده بر روی گوشی تلفن همراه قبل از آنکه کاربر برای اولین بار از آنها استفاده کند. 
- حفاظت در برابر دانلود برنامه‌های ناخواسته: 
جلوگیری از دریافت برنامه‌های ناخواسته و اسکن از آنها بدون ایجاد هر گونه خلل و یا تاثیر منفی بر روی عملکرد دستگاه
- اسکن کارت SD: 
اسکن خودکار از کارت SD به منظور مقابله با تهدیدات بالقوه 
- ممیزی: 
این ویژگی به کاربران این امکان را می‌دهد تا در جریان وضعیت مجوزهای دسترسی برنامه های نصب شده بر روی گوشی موبایل خود قرار گیرند. 
- مدیریت فرآیند
تجزیه و تحلیل از وضعیت فعالیت برنامه‌های نصب شده بر روی دستگاه موبایل و ارائه گزارش از حجم برنامه‌ها، مصرف پردازنده (CPU)، اشغال حافظه و... علاوه بر این در صورت لزوم امکان قفل و عدم دسترسی به هر یک از این گزینه ها نیز وجود دارد. 

محصول Panda Mobile Security for Android به عنوان راه حلی جدید از شرکت پاندا سکیوریتی که فقط و فقط ویژه تلفن های هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید طراحی شده است، از ماه سپتامبر مطابق با شهریور ماه سال جاری بطور کامل در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. 

نسخه آزمایشی این محصول که هم اکنون در فروشگاه های Google Play در دسترس است، امکاناتی نظیر آنتی ویروس، مدلی از مدیریت فرایندها و گزینه هایی از مدیریت حریم خصوصی را دارا است.
این درحالیست که به گفته مدیر فروش شرکت پاندا سکیوریتی در آینده امکانات دیگری نیز به محصول نهایی افزوده خواهد شد. 

بدافزارهای ویژه اندروید 
شرکت پاندا سکیوریتی طی سالیان سال توجه ویژه به مخاطرات و تهدیدات تلفن های همراه، توانسته است زیرساخت‌های بسیار توسعه یافته ای در شناسایی و تجزیه و تحلیل بدافزارهای مخرب به ویژه بدافزارهای ویژه اندورید فراهم آورد. بطوریکه آزمایشگاه پاندا هم اکنون روزانه بیش از ۲۰۶ هزار فایل مشکوک را مورد بررسی قرار می دهد که از این تعداد چیزی در حدود ۷۴ هزار برنامه، به عنوان برنامه مخرب شناسایی می شود.

از این رو و به واسطه دانش گسترده این شرکت در این حوزه، توانسته است یکی از بهترین محصولات امنیتی ویژه سیستم عامل اندورید را ارائه کرده و گام بلندی در جهت حفاظت کلیه کاربران در سطح جهان در برابر تهدیدات و مخاطرات امنیتی بر دارد.

علاقه‌مندان به دریافت و نصب نسخه آزمایشی این محصول می توانند به سایت محلی این شرکت در ایران به این آدرس مراجعه کنند. 


طبقه بندی: تبلت و تلفن همراه،  اخبار فناوری، 
برچسب ها: اندروید، آنتی ویروس، آنتی ویروس اندروید، پاندا، اخبار فناوری، امنیت، دنیای مجازی،  
دنبالک ها: منبع خبر،  

  • لحظه ها
  • بیا 2 اینجا
  • ضایعات