تبلیغات
دنیـــــای مجـــــازی - فتوشاپ لمسی؛ تنها با لمس تصاویر آنها را ویرایش کنید + دانلود

گاهی اوقات در گوشه ای از خیابان یا طول سفرهایمان سوژه ی بکر و جدیدی را برای عکاسی پیدا می کنیم، در این مواقع حتی اگر دوربین حرفه ای هم داشته باشید باز هم ریسک نمی کنید تا آن را آماده کنید، شاید در طول این مدت سوژه را از دست بدهیم، بهترین کار این است دست در جیب خود کنید و با تلفن همراهتان که معمولا دوربین (نه چندان قوی) دارد، سوژه را شکار  کنید.
امروز ها تلفن ها کم کم دارند جای دوربین ها را می گیرند، بلاخص که امروزه هر کس که دوربین حرفه ای هم نداشته باشد باز یک تلفن هوشمند در دستانش گرفته و می خواهد با همان بهترین عکس ها را ضبط کند، اما یادتان باشد تنها با گرفتن عکس کار تمام نمی شود، بلکه باید آن تصویر را ویرایش کرد تا مطلوب همگان شود.نرم افزار های زیادی برای ویرایش تصویر در تلفن همراه وجود دارد که گل سر سبد آنها نرم افزار فتوشاپ لمسی است، امکاناتی از قبیل سایز کردن و انجام تغییراتی مانند مات کردن تصویر، رنگی کردن تصاویر سیاه و سفید و برش قسمتی از تصویر تنها با لمس کردن آن از جمله مهمترین ویژگی های این نرم افزار به حساب می آید.
البته دادن حالت های مختلف به تصویر (افکت گذاری) که از جمله ویژگی های برجسته ی تمام نرم افزار های شرکت adobe است، در فتوشاپ لمسی نیز وجود دارد.

  دانلود
 نرم افزار فتوشاپ لمسی برای اندروید


نسخه ی لمسی نرم افزار "فتوشاپ" با داشتن سرعت اجرای بالاتر از جمله پیشنهادات امروز 0 و 1 به شما می باشد.

 
 تنها با یک کلیک تصویرتان را ویرایش کنید (برای رایانه)

اگر فرصت کافی برای رتوش کردن تصاویر خود را ندارید و یا کار کردن با نرم افزار های قدرتمند اصلاح تصویر برایتان مشکل است ما به شما یک نرم افزار کم حجم و کاربردی را برای اصلاح تصویر هایتان معرفی می کنیم.
 face smoother یک نرم افزار ساده و کم حجم برای رایانه است که نیاز به آموزش خاصی نیز ندارید.


لینک دانلود  برای رایانه

  یک برنامه ویرایش عکس تمام عیار  (سیستم عامل ios و اندروید)

نرم افزار جالب و كاربردی Color Splash VERSION 1.6 که برای سیستم عامل iOS و آندروید طراحی شده به شما این قدرت را می دهد تا عكس های گوشیتان را به شكل های زیبا ویرایش و یا آنها را با هم ادغام كنید.نرم افزر snapseed (سیستم عامل ios)

نرم افزر snapseed یکی از اصلی ترین رقبای فتوشاپ برای تلفن های هوشمند محصوب می شود این نرم افزار را می توانید برای ios دانلود کنید.


نرم افزار ویرایش عکس برای نوکیا و اندروید 

با نصب این نرم افزار روی تلفن همراهتان می توانید با اضافه کردن افکت های مختلف عکس هایی جالب از تصاویر ذخیره شده در تلفن همراهتان بسازید، البته این رو باید بدونید که این نرم افزار در دو سیستم عامل سیمبین و اندرویید قابل اجراست و هنگام استفاده باید به اینترنت متصل باشید. 


طبقه بندی: تبلت و تلفن همراه،  دانلود ها،  ویندوز، 
برچسب ها: دانلود، فتوشاپ لمسی، فتوشاپ، تاچ، تصویر، عکس، تبلت،  
دنبالک ها: منبع خبر،  

  • لحظه ها
  • بیا 2 اینجا
  • ضایعات