تبلیغات
دنیـــــای مجـــــازی - دیدار دکتر حسن روحانی با سیدمحمدخاتمی
تاریخ : یکشنبه 2 تیر 1392 | 12:44 ب.ظ | نویسنده : دنیای مجازی
حسن روحانی و سیدمحمدخاتمی

سیدمحمد خاتمی با رئیس جمهور منتخب، دیدار و گفت‌وگو کرد

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی عصر شنبه به دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب ملت ایران رفت.


به گزارش امور رسانه‌ای دفتر رئیس‌جمهور منتخب، آقای خاتمی در این دیدار با تبریک مجدد انتخاب دکتر روحانی به‌عنوان رئیس‌ جمهوری اسلامی ایران از سوی ملت، برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

آقای خاتمی با اشاره به حضور پرشور ملت ایران در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و خلق حماسه سیاسی که به انتخاب دکتر روحانی با اکثریت مطلق آراء منجر شد، گفت: «حقاً و انصافاً باید از آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب که زمینه تحقق این حماسه را فراهم نمودند، قدردانی کرد». ایشان خطاب به آقای دکتر روحانی، افزود: «با توجه به این‌که در سخت‌ترین شرایط تاریخ کشور مسئولیت را تحویل می‌گیرید، مردم عزیز به‌خوبی توجه دارند که تحقق مطالبات نیازمند زمان و شرایط خاص خود است».

دکتر روحانی نیز در این دیدار، نقش بی‌بدیل رهبر معظم انقلاب اسلامی در تحقق حماسه سیاسی و حضور بی‌نظیر مردم در انتخابات ریاست جمهوری را ستود.

رئیس جمهور منتخب ضمن تشکر از آقای خاتمی، بر حفظ و تداوم همکاری و هم‌دلی مردم و همه جریانات سیاسی وفادار به نظام جمهوری اسلامی برای تحقق اهداف و برنامه‌های دولت یازدهم، تأکید نمود.
طبقه بندی: متفرقه، 
برچسب ها: روحانی، خاتمی، هاشمی، دیدار، حسن روحانی، محمدخاتمی، گفت،  

  • لحظه ها
  • بیا 2 اینجا
  • ضایعات